Çabasız bir şekilde banka kartınızla EUR kripto satın alın veya satın

kyrrex-malta
Kyrrex, hem perakende hem de kurumsal müşteriler için gelişmiş ticaret, ödeme ve saklama teknolojisi aracılığıyla tek noktadan alışveriş deneyimine olanak tanıyan, düzenlenmiş bir kripto para platformudur.
Perakende müşteriler
 • Kripto para için bir çoklu para birimi hesabı
 • Ödemeleri gönderin, dönüştürün ve alın 
 • Hareket hâlinde alım satım
 • Kyrrex tokeni (KRRX) ile nakit puan ve tavsiye bonusları alın
retail-clients
Kurumsal müşteriler
 • Profesyonel alım satım platformu
 • Kriptolar için likidite merkezi
 • Kripto gözetimi
 • Varlık tokenizasyonu
 • Kripto tüccarı
retail-clients

Neden Kyrrex

title-image
En güvenilir kripto para alım satım platformuyla çalışarak kripto yolculuğunuza başlamanın zamanı geldi

Likidite

Piyasada en rahat çalışabileceğiniz alım satım marjlarını sunuyoruz. Yüksek emir kaymalarının olmamasına çalışıyoruz ve alım satım platformunu sürekli iyileştiriyoruz.

Güvenlik

Fonlarınızı güvende tutmak bizim en büyük önceliğimizdir. En güvenilir ve en etkili güvenlik teknolojilerini kullanarak birden çok koruma düzeyi geliştirdik.

Gelişmiş alım satım enstrümanları

Emir Paneli, İzleme Listesi, Gezinme ve daha birçok eklentiyi özelleştirebilirsiniz. Alım satım deneyiminizi iyileştirmek adına 60'ın üzerinde popüler teknik analiz gösterge ve profesyonel grafik özelliği sunuyoruz.

API

Kyrrex, piyasadaki en iyi API alım satım deneyimini sunar. Özelleştirilmiş programlarla algoritmik yatırımcılar için REST, Websocket ve FIX gibi popüler API protokolleri üzerinden bağlanmak için çeşitli yöntemler sunuyoruz.

Kripto sosyal işlemi

Resmi iş ortağımız Bidsbee sayesinde kripto sosyal işleminizi basitleştirin. Hem yeni başlayanlar hem uzmanlar için kopya işlem, işlem terminali ve botlar, uyarılar ve sinyal işlevsellikleri bulunmaktadır. İhtiyacınız olan her şey bir tek uygulamada!

Ultra hızlı çekirdek

Kyrrex Ultra Hizlı Çekirdek, denkleştirme dahil olmak üzere her kripto para varlığı için saniyede 1,5 milyonun üzerinde işlemi gerçekleştirebilecek üretkenliğe sahiptir.
kyrrex-advantage
trade-with-confidence

Daha güvenle alım satım yapın

Operasyonlarımızın en üst düzey hukuki standartları karşılamasını sağlayarak uluslararası yasa ve regülasyonlara özenle bağlı kalırız

Kyrrex markası altında size hizmetler sunuyoruz:

 • Saint Vincent ve Grenadinler'de tescilli bir kuruluş olan KYRREX LIMITED'in faaliyetleri, SVG Finansal Hizmetler Otoritesi (FSA) tarafından onaylanmış ve kabul edilerek ilgili regülasyonlara uyumluluk sağlanmıştır
 • REAL EXCHANGE (REX) LTD, Malta Finansal Hizmetler Otoritesi (MFSA) tarafından verilen bir 4. Sınıf Lisansı kapsamında usulüne uygun olarak lisanslanmış ve regüle edilmiş bir VFA Hizmet Sağlayıcısıdır. Bu lisans, yasal uyumluluk taahhüdümüzü daha da geliştirip müşterilere tercih ettikleri borsayı seçerken alternatif bir seçenek sunar

Platformumuz, alım satım tercihlerinize en uygun borsayı seçmenize olanak verir. Şeffaflığa öncelik veririz ve hem KYRREX LIMITED hem de REAL EXCHANGE (REX) LTD'nin regülasyon durumu ve lisanslaması hakkında kapsamlı bilgiler sunarak size bilinçli kararlar vermenizi sağlarız

İstediğiniz gibi alım satım yapın

Kripto varlıklarınızı tercih ettiğiniz yöntemle Alın, Satın veya Çekin

Her yerde

android-store-buttonios-store-button

API ile

Esnek websocket ve HTTP API'lerimizi kullanarak kripto para alım satımınızı otomatik hale getirin.

KRRX Jetonu

Kyrrex'in kendi jetonuyla indirimli alım satım komisyonlarının ve diğer avantajların keyfini çıkarın
krrx-token

Alım satım ücreti indirimleri

KRRX jetonlarını hesabınızda tutarak alım satım ücretlerinde %50'ye varan indirimlerden yararlanın

Tavsiye programı

Tavsiye programı ile komisyonlarda %50'den fazla kazanç olanağı

Kyrrex Ekosistemi

Sosyal alım satım, MAM hesapları, Dijital bankacılık ve Kripto ile ödeme dahil olmak üzere çeşitli Kyrrex ürünlerinin sunduğu ek özelliklerin keyfini çıkarın.

SSS

Aşağıda sık sorulan soruları bulabilirsiniz

Alım satıma nasıl başlayabilirsiniz?

İlk olarak kaydolmanız gerekir. E-posta adresinizi girin ve bir şifre belirleyin. Kısa bir süre sonra bir e-posta doğrulama mesajı alacaksınız. "E-postayı doğrula" öğesine tıklayın, ardından hesap doğrulama sürecini tamamlayın.

Devamı

Alım satıma başlamak için hesabınızı oluşturun